Τοποθέτηση στην ‘Ανω Γλυφάδα 30/05/2024
![](https://www.sol-violaris.com/wp-content/uploads/2024/05/SOL-VIOLARIS-1170x823.jpg)
Εγκατάσταση 6 Ηλιακών Θερμοσιφώνων SOL-Violaris Glass/Inox 160 Lt στην Άνω Γλυφάδα
Το συνεργείο της SOL-Violaris εγκατέστησε έξι Ηλιακούς Θερμοσίφωνες SOL-Violaris 160 λίτρων με 2.5 m2 επιλεκτικό συλλέκτη τιτανίου της σειράς Glass/Inox στις 30/05/2024 στην περιοχή της Άνω Γλυφάδας στα Νότια Προάστια της Αθήνας. Η εγγύησή τους είναι 10 χρόνια στο μπόιλερ και 15 χρόνια στον συλλέκτη. Ευχαριστούμε για την προτίμηση και την εμπιστοσύνη. #sol_violaris #hliakoi_thermosifones #ηλιακοι_θερμοσιφωνες